Përshkrim

Marka: Raf
Modeli: R8701
Tub thithës teleskopik
Aftësia për të rregulluar fuqinë e thithjes
Aftësia për të rregulluar shpejtësinë
Enë e lehtë për t’u pastruar dhe boshatisur
Rrota plastike qe ndihmojne per levizjen
Funksioni automatik i mbështjelljes së kabllove
Enë e lëvizshme dhe e larë
Përmasat: 48*32*30.5 cm
Ngjyra: E zezë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese Korenti RAF 3200W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products