Përshkrim

Fshese me avull Ariete.

Model: 4163.

Fshesa e avullit Ariete, e cili, falë fuqisë të avullit, pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake për higjienë maksimale, pa ndihmën e detergjenteve kimikë: pllaka, dritare, parket, mermer, tapet etj.

Rregullimi i avullit siguron shpërndarjen e duhur sipas siperfaqes.

Fshesa e avullit është praktike dhe e lehtë për t’u përdorur në sajë të kokës 180 ° të kthyeshëm, dhe doreza e saj e palosshme.

Fuqia 1500W.

Depozita 500ml.

Gjatësia e kabllos 5 m.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese me avull Ariete 4163”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products