Fshese me avull Steam Mop Ariete 10 ne 1 – 4164

7,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

9 in stock

 • Dy vjet garanci
 • Fuqia 1500W.
 • Kapaciteti i rezervuarit 350 ml.
 • Lartësia e rregullueshme.
 • Dorezë e largueshme.
 • Rregullimi i avullit.
 • Gjatësia e kabllos 5 m.
 • Kreu i rrotullueshem 180 °.

Fshesa e avullit 10in1 është një makine për pastrim me avull, i cili bëhet një gjenerator praktik me shumë funksione, falë aksesorëve që plotësojnë produktin, duke lejuar pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme dhe eliminimin e mikrobeve dhe baktereve pa nevojën e detergjenteve.

Praktike për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për të ruajtur.

Produkti është në fakt ideal për të bere një pastrim tërësor në çdo cep të shtëpisë tuaj: lan tapete dhe dysheme, heq papastërtitë e forta dhe yndyrat nga sipërfaqet, eliminon karkasat në hidro sanitare, pastron nyjet midis pllakave, qoshet më të fshehura.

Aksesorë 2 pëlhurë mikrofibre, aksesorë tapetash, gyp, filxhan matës, hundë 90 °, furçë të përbashkët, grumbull gërryes, kruajtës, furçë per rroba, pastrues xhamash, furçë të madhe dhe të vogël të rrumbullakët.

 

YouTube video
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese me avull Steam Mop Ariete 10 ne 1 – 4164”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Fshese me avull Steam Mop Ariete 10 ne 1 - 4164