Përshkrim

Fshesa e avullit 10in1 është një makine për pastrim me avull, i cili bëhet një gjenerator praktik me shumë funksione, falë aksesorëve që plotësojnë produktin, duke lejuar pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme dhe eliminimin e mikrobeve dhe baktereve pa nevojën e detergjenteve.

Praktike për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për të ruajtur.

Produkti është në fakt ideal për të bere një pastrim tërësor në çdo cep të shtëpisë tuaj: lan tapete dhe dysheme, heq papastërtitë e forta dhe yndyrat nga sipërfaqet, eliminon karkasat në hidro sanitare, pastron nyjet midis pllakave, qoshet më të fshehura.

Aksesorë 2 pëlhurë mikrofibre, aksesorë tapetash, gyp, filxhan matës, hundë 90 °, furçë të përbashkët, grumbull gërryes, kruajtës, furçë per rroba, pastrues xhamash, furçë të madhe dhe të vogël të rrumbullakët.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese me avull Steam Mop Ariete 10 ne 1 – 4164”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products