Përshkrim

 

Super i heshtur gjate pastrimit 60 dBA,mund ta programoni per punet e perditshme ose javore.

Heq pluhurin ne cdo kend te shtepise tuaj,pastron deri ne 90 minuta.

Lecka ne baze e ben me te lehte pastrimin ne siperfaqje druri dhe mermeri.

Jeni apo nuk jeni ne shtepi fal programimit roboti fillon pastrimin.

Ne fund te procesit shkon ne vendin e tij fillestar.

  • Diametri: 32 cm
  • Lartësia: 8.5 cm
  • Niveli zhurmes: 50 dB
  • Autonomia: 90 Minuta.
  • Fuqia: 1500 wat
  • Me sensorin inteligjent ASD
  • E pershtatshme per hapsira 100-150 m2

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese me korent Smart Robot Ximei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products