Fshese me korent Smart Robot Ximei

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K151-52

 

Super i heshtur gjate pastrimit 60 dBA,mund ta programoni per punet e perditshme ose javore.

Heq pluhurin ne cdo kend te shtepise tuaj,pastron deri ne 90 minuta.

Lecka ne baze e ben me te lehte pastrimin ne siperfaqje druri dhe mermeri.

Jeni apo nuk jeni ne shtepi fal programimit roboti fillon pastrimin.

Ne fund te procesit shkon ne vendin e tij fillestar.

 • Diametri: 32 cm
 • Lartësia: 8.5 cm
 • Niveli zhurmes: 50 dB
 • Autonomia: 90 Minuta.
 • Fuqia: 1500 wat
 • Me sensorin inteligjent ASD
 • E pershtatshme per hapsira 100-150 m2

 

 

 

Be the first to review “Fshese me korent Smart Robot Ximei”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Fshese me korent Smart Robot Ximei

2,490 L

Add to Cart