Përshkrim

Struktura e ndarë, dizajni kompakt dhe portativ e bën këtë fshesë me korrent vetëm  2,4 kg , e cila është e lehtë për t’u shtyrë, tërhequr-ngritur dhe më e lehtë për t’u përdorni. Për herë të parë, furça e dyshemesë ka një dizajn mbajtës topi, i cili është fleksibël në kthim,përcjellje dhe është i lehtë  për t’u përdorur.
Fuqia e vlerësuar e motorit pa furça 2000 W: Fuqia thithëse 124 AW, e cila është 33,3% më e lartë se modelet e tjera. Rrjedha e ajrit me shpejtësi të lartë mund të depërtojë në çdo cep, të thith pluhurin dhe grimcat e imta, të sjellë një mjedis të pastër dhe freskues në shtëpi dhe përmirëson cilësinë e jetës.
Ulja e qetë e zhurmës së dyfishtë të shkarkimit të ajrit: Më pak se 72,6 dB (A), e butë dhe e qetë.

E pajisur me 2 funksione të rregullimit të shpejtësisë të marsheve të forta dhe standarde, duke u përshtatur me mjedise të ndryshme pastrimi dhe periudha pastrimi.
Filtrim ciklonik me shumë filtrim: teknologji ciklonike me shumë kone, thithje afatgjatë pa dobësim. 99,82% e efektit të filtrit të të gjithë makinës, bën që pluhuri 0,3 mikron të mund të kapet në mënyrë efektive për të shmangur ndotjen dytësore të ajrit të shkaktuar nga shkarkimi i papastër.

Bateri e fuqishme me kapacitet të lartë: deri në 30 minuta kohë pune me një karikim të vetëm, e cila mund të përmbushë përdorime të shumta pastrimi pa karikim të shpeshtë dhe është më i përshtatshëm për t’u marrë dhe përdorur. 【Kujdes】 Mos e lani koshin e plehrave me ujë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshesë me Korrent | SOKANY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products