Fshese me Vakum per Makine Joyroom JR-X100

2,190 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-170

Fshese me korent per makine qe mund e beni lidhjen me fishekun e cigares dhe pastron ne menyre perfekte.

Fuqia 75W.

Eleminoni papastërtite ose pluhurin, mbeturinat etj.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese me Vakum per Makine Joyroom JR-X100”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Fshese me Vakum per Makine Joyroom JR-X100

Fshese me Vakum per Makine Joyroom JR-X100