Përshkrim

Fshese me korent per makine qe mund e beni lidhjen me fishekun e cigares dhe pastron ne menyre perfekte.

Fuqia 75W.

Eleminoni papastërtite ose pluhurin, mbeturinat etj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese me Vakum per Makine Joyroom JR-X100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products