Përshkrim

Materiali i sigurt, pa erë të veçantë, përdorimi i foshnjës më i shëndetshëm. Koka e furçës silikoni është rezistente ndaj temperaturave të larta dhe mund të dezinfektohet në kohë të zakonshme. Dizajn i veçantë në formë U ndryshe nga furça tradicionale e dhëmbëve, ne përdorim një dizajn unik të kokës së furçës në formë U për t’iu përshtatur më mirë dhëmbëve.

Materialet e kategorisë ushqimore: Ne përdorim furça silikoni të kategorisë ushqimore. Materiali është i sigurt dhe fëmija është më i shëndetshëm për t’u përdorur.

Dizajni në formë U, pastrim 360°: i ndryshëm nga furçat tradicionale të dhëmbëve, dizajni në formë U është më i përshtatshëm për zgavrën e gojës. Koka e furçës në formë U mund të pastrohet në mënyrë të sigurt rreth dhëmbëve.

Fëmijët nuk do ta urrejnë më larja e dhëmbëve: forma e bukur, fëmijëve do ta pëlqejë, gjë që mund të rrisë mundësinë e larjes së kujdesshme dhe t’i ndihmojë ata të zhvillojnë zakone të mira. Eshte shume i pershtatshem edhe si dhurate, vecanerisht per familje, Krishtlindje dhe falenderime

Hapat e thjeshtë të larjes së dhëmbëve: Vendosni së pari pastën e dhëmbëve, më pas shtypeni rreth furçës, më pas futeni në gojën e fëmijës dhe më pas lëkundeni nga e majta në të djathtë. Shpëlajeni pas përdorimit. Është shumë e thjeshtë, ju gjithashtu mund t’i mësoni fëmijët tuaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furce Dhembesh per Femije 360 grade ne forme U”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products