Description

Materiali i sigurt, pa erë të veçantë, përdorimi i foshnjës më i shëndetshëm. Koka e furçës silikoni është rezistente ndaj temperaturave të larta dhe mund të dezinfektohet në kohë të zakonshme. Dizajn i veçantë në formë U ndryshe nga furça tradicionale e dhëmbëve, ne përdorim një dizajn unik të kokës së furçës në formë U për t’iu përshtatur më mirë dhëmbëve.

Materialet e kategorisë ushqimore: Ne përdorim furça silikoni të kategorisë ushqimore. Materiali është i sigurt dhe fëmija është më i shëndetshëm për t’u përdorur.

Dizajni në formë U, pastrim 360°: i ndryshëm nga furçat tradicionale të dhëmbëve, dizajni në formë U është më i përshtatshëm për zgavrën e gojës. Koka e furçës në formë U mund të pastrohet në mënyrë të sigurt rreth dhëmbëve.

Fëmijët nuk do ta urrejnë më larja e dhëmbëve: forma e bukur, fëmijëve do ta pëlqejë, gjë që mund të rrisë mundësinë e larjes së kujdesshme dhe t’i ndihmojë ata të zhvillojnë zakone të mira. Eshte shume i pershtatshem edhe si dhurate, vecanerisht per familje, Krishtlindje dhe falenderime

Hapat e thjeshtë të larjes së dhëmbëve: Vendosni së pari pastën e dhëmbëve, më pas shtypeni rreth furçës, më pas futeni në gojën e fëmijës dhe më pas lëkundeni nga e majta në të djathtë. Shpëlajeni pas përdorimit. Është shumë e thjeshtë, ju gjithashtu mund t’i mësoni fëmijët tuaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Furce Dhembesh per Femije 360 grade ne forme U”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products