Përshkrim

Furça Elektrike Shumëfunksionale Përfshin pesë bashkëngjitje: Mikrodermë, masazh, furçë, shtuf dhe kokë pastrimi dhe kërkon 3 bateri AA
Doreza e gjatë e bën më të lehtë arritjen e shpinës dhe pjesën e poshtme të këmbëve; Paraqitet me një buton hi/low për rregullime të shpejtësisë.
Mbushet me sapun: funksionon me sapunin tuaj të preferuar ose larjen e trupit për pastrimin e përditshëm.
Ndihmon në promovimin e lëkurës më të shëndetshme, me pamje më të re dhe qetëson menjëherë dhimbjet e muskujve të lodhur.Ofron pastrim të pastër të thellë dhe pastron poret.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furçë Masazhi per te bere Banjo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products