Furce per larjen e automjeteve

3,490 L4,900 L (-29%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

  • Ju kursen mund dhe kohe.
  • Teper praktike dhe lehte ne perdorim.
  • Punon me ane te energjise se ujit.
  • Larje me presion te larte.
Kodi: K203-120 Kategoritë: , ,

Pastrimi i automjetit tuaj eshte nje proces me shume rendesi ne mirembajtjen e tij.

Larja sa vjen dhe behet me e kushtueshme.

Me furcen e re ju mund ta beni larjen e automjetit vete ne oborrin e shtepise tuaj ne menyre automatike.

Aspak e mundimshme dhe ne nje kohe te shkurter.

Car wash brush shume funksionale.

Nuk ka nevoj per energji elektrike.

Vendosni detergjentin ne kuti dhe shkuma do te dal automatikisht.

Mjafton te hapni rubinetin e ujit dhe do te mund te filloni te pastroni automjetin tuaj fare lehtesisht.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Furce per larjen e automjeteve”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Furce per larjen e automjeteve

3,490 L4,900 L (-29%)

Shto në Kasë