Përshkrim

Pastrimi i automjetit tuaj eshte nje proces me shume rendesi ne mirembajtjen e tij.

Larja sa vjen dhe behet me e kushtueshme.

Me furcen e re ju mund ta beni larjen e automjetit vete ne oborrin e shtepise tuaj ne menyre automatike.

Aspak e mundimshme dhe ne nje kohe te shkurter.

Car wash brush shume funksionale.

Nuk ka nevoj per energji elektrike.

Vendosni detergjentin ne kuti dhe shkuma do te dal automatikisht.

Mjafton te hapni rubinetin e ujit dhe do te mund te filloni te pastroni automjetin tuaj fare lehtesisht.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Furce per larjen e automjeteve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products