Përshkrim

Furça e tualetit Bowl Buddy është bërë nga materiali PP + TPR që është i qëndrueshëm, furça nuk konsumohet kurrë, nuk deformohet.

Është shumë e lehtë për të arritur hapësirën e vogël, këndin e vdekur, hendekun midis tualetit dhe kapakut. tualeti juaj do të jetë më i pastër se kurrë

Furçë tualeti silikoni dhe mbajtëse me një fund të lëvizshëm, me një kuti për ruajtjen e ujit që tërhiqet. Pasi të përdoret furça e tualetit, mund ta hiqni me lehtësi bazën dhe të derdhni ujin e ndotur.

Përveç kësaj, ka vrima ventilimi në të dy anët e bazës për të ndihmuar në tharjen e shpejtë dhe eliminimin e aromave. gjë që e bën më të lehtë mbajtjen e pastër të bazës.

Seti i furçave dhe mbajtëseve të tualetit është projektuar me kokë furçe silikoni pro në formë U dhe fleksibël,për pastrim të thellë në buzë dhe vende të tjera të vështira për t’u arritur, dhe nuk dëmton glazurën e tualetit.

Furca e tualetit ka nje doreze te permisuar qe nuk rreshqet,eshte e gjate dhe e sheshte qe ju siguron te mos shqetesoheni per duart tuaja.

Furça jonë e pastrimit të tualetit është projektuar për dy mënyra vendosjeje: montim në mur dhe në dysheme. Paketa është e pajisur me një grep vetëngjitës në mur, i cili mund të përdoret për montim në mur, në buzë të tualetit etj., duke kursyer më shumë hapësirë ​​dhe duke i përshtatur dizajnit kompakt të banjës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furçë Silikoni për pastrim tualeti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products