Furçë Silikoni për pastrim tualeti

990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Furca e silikonit ju siguron pastrimin ne cdo hapsire apo kend te vogel.
  • Eshte e perbere nga material PP + TPR qe eshte e qendrushme dhe nuk konsumohet.
  • Mund te montohet ne mur ose ne dysheme fale grepit me ngjitje.
  • Konstenieri I lengut eshte I pajisur me vrima nga te dyja krahet per te bere ajrosjen,po ashtu mund te pastrohet lehte.
Kodi: K86-278 Kategoritë: , ,

Furça e tualetit Bowl Buddy është bërë nga materiali PP + TPR që është i qëndrueshëm, furça nuk konsumohet kurrë, nuk deformohet.

Është shumë e lehtë për të arritur hapësirën e vogël, këndin e vdekur, hendekun midis tualetit dhe kapakut. tualeti juaj do të jetë më i pastër se kurrë

Furçë tualeti silikoni dhe mbajtëse me një fund të lëvizshëm, me një kuti për ruajtjen e ujit që tërhiqet. Pasi të përdoret furça e tualetit, mund ta hiqni me lehtësi bazën dhe të derdhni ujin e ndotur.

Përveç kësaj, ka vrima ventilimi në të dy anët e bazës për të ndihmuar në tharjen e shpejtë dhe eliminimin e aromave. gjë që e bën më të lehtë mbajtjen e pastër të bazës.

Seti i furçave dhe mbajtëseve të tualetit është projektuar me kokë furçe silikoni pro në formë U dhe fleksibël,për pastrim të thellë në buzë dhe vende të tjera të vështira për t’u arritur, dhe nuk dëmton glazurën e tualetit.

Furca e tualetit ka nje doreze te permisuar qe nuk rreshqet,eshte e gjate dhe e sheshte qe ju siguron te mos shqetesoheni per duart tuaja.

Furça jonë e pastrimit të tualetit është projektuar për dy mënyra vendosjeje: montim në mur dhe në dysheme. Paketa është e pajisur me një grep vetëngjitës në mur, i cili mund të përdoret për montim në mur, në buzë të tualetit etj., duke kursyer më shumë hapësirë ​​dhe duke i përshtatur dizajnit kompakt të banjës.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Furçë Silikoni për pastrim tualeti”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Furçë Silikoni për pastrim tualeti