Përshkrim

Furra elektrike me kapacitet 18 litra, e përkryer edhe për gatimin e picave falë pjesës së saj të zgjeruar.

E kompletuar me tigan çeliku dhe tave alumini.
Kjo furre permban dhe një kohëmatës të rregullueshëm deri në 60 minuta me sinjalin e përfundimit të kohës.
Temperaturë e rregullueshme deri në 230 °C.
Forma e saj kompakte dhe dizenjimi unik dhe i pagabueshëm i japin detaje të çmuar me stil elegant të lënë pas dore për kuzhinën tuaj, ku mund ta mbani gjithmonë në sy dhe të gatshëm për përdorim.
Nxehet shpejt dhe falë dhomës së brendshme kompakte dhe xhamit termik të dyfishtë, gatuani peshk, perime, ëmbëlsira, biskota, bukë dhe pica të vërteta
Fuqia: 1380 Watts.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre Ariete Vintage 18 Lt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products