Furre Ariete Vintage 18 Lt

8,900 L

Sold By: Serxhio

In stock

Categories: ,

Furra elektrike me kapacitet 18 litra, e përkryer edhe për gatimin e picave falë pjesës së saj të zgjeruar.

E kompletuar me tigan çeliku dhe tave alumini.
Kjo furre permban dhe një kohëmatës të rregullueshëm deri në 60 minuta me sinjalin e përfundimit të kohës.
Temperaturë e rregullueshme deri në 230 °C.
Forma e saj kompakte dhe dizenjimi unik dhe i pagabueshëm i japin detaje të çmuar me stil elegant të lënë pas dore për kuzhinën tuaj, ku mund ta mbani gjithmonë në sy dhe të gatshëm për përdorim.
Nxehet shpejt dhe falë dhomës së brendshme kompakte dhe xhamit termik të dyfishtë, gatuani peshk, perime, ëmbëlsira, biskota, bukë dhe pica të vërteta
Fuqia: 1380 Watts.

Be the first to review “Furre Ariete Vintage 18 Lt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Furre Ariete Vintage 18 Lt

8,900 L

Add to Cart