Përshkrim

Butoni i kontrollit të temperaturës në mënyrë që të mund të rregulloni temperaturën varet nga ushqimi gjithashtu ka foto të disa ushqimeve pranë butonave kaq të lehta për t’u vendosur

Tave / Furrë Elektrike Rrethore me 2 kate + 1 Tepsi dhurate

Forma e rrumbullakët bën shpërndarje të shkëlqyer të nxehtësisë

Trupi i brendshëm antibakterial i smaltit

Trupi i jashtëm i lyer elektrostatik

Çelësi ndezës/fikës i ndriçuar

Izolim i shkëlqyer i nxehtësisë dhe elektrik

Sipërfaqe e lyer elektrostatike

Ndërprerës elektrik i ndezur/fikur

Ngrohje dhe izolim elektrik i shkëlqyer

Aparat grill me një përzierje

Xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjes

Karakteristika e gatimit në skarë

Izolim i shkëlqyer termik dhe elektrik

Informacion shtesë

Peshë N/A
Përmasa N/A
Madhesia

32 L, 40 L

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Furrë Elektrike Rrethore me 2 kate + 1 Tepsi dhurate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products