Përshkrim

Lëreni ushqimin në secilën shtresë të thahet në mënyrë të barabartë dhe pas tharjes të ftohet, në mënyrë që ushqimi të mos humbasë vlerat ushqyese.
Funksioni i pastrimit Funksioni special i pastrimit, pastrohet pasi mishi është tharë në ajër, në mënyrë që ushqimi të jetë më i shijshëm pa erë.
Me llambën e sobës Vëzhgoni me lehtësi gjendjen e ushqimit, kontrolloni lehtë shkallën e tharjes së ushqimit, ndërsa kënaqni kureshtjen tuaj.
Ftohja e ajrit Pas tharjes, mund ta fryni ushqimin të ftohtë duke shtypur butonin për ta mbajtur ushqimin krokant, në mënyrë që të siguroheni që lëndët ushqyese në ushqim të mos humbasin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre Elektrike Sonifer, SF-4011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products