Përshkrim

Furra elektrike super kompakte, me kapacitet 10 litra, merr pak hapësirë ​​në kuzhinë dhe është ideale për gatim dhe ngrohje të lehtë të ushqimit.

Fuqia 800 W Kapaciteti 10 L Temperatura maksimale 230 ° C Dimensionet: 380 x 290 x 180 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furrë GranGusto 10L “Ariete””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products