Furre Haier HWO60SM6B5BH

74,990 L84,990 L (-12%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Klasa e efikasitetit të energjisë: A +
  • Climatech: Shpërndarja e përsosur e nxehtësisë, lagështisë dhe ajrit.
  • Numri i funksioneve të furrës: 17
  • Kontrolli:Me prekje
  • Lloji i furres: Me 2 ndarje
Kodi: K84-100 Kategoritë: ,

Marka: Haier

Modeli: HWO60SM6B5BH

Klasa e efikasitetit të energjisë: A +

Climatech: Shpërndarja e përsosur e nxehtësisë, lagështisë dhe ajrit.

Numri i funksioneve të furrës: 17

Kontrolli:Me prekje

Lloji i furres: Me 2 ndarje

Siguria e përdorimit:Udhezues teleskopik per sigurine dhe komoditetin.

Funksioni për pjekjen : – Soft +

Sistemi i pastrimit: Hidrolitik dhe Katalitik.

Lloji i sondës së mishit: Tel kunder djegies

Kapaciteti: 70 Litra

Grill:Po

Shikueshmeria: 360°

Mbyllje e ngadalshme:Po

Ndriçimi i brendshëm:Po

Lidhja me Bluetooth:Po

Funksionimi me WIFI:Po

Konsumi në gjendje gatishmërie:2W

Konsumi në modalitetin e gatishmërisë:1W

Ngjyra: E zezë

Tensioni: 220 – 240 V

Dimensionet e produktit: 59.5 X 59.5 X 56.8 [cm]

Pesha: 33.9 kg

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Furre Haier HWO60SM6B5BH”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Furre Haier HWO60SM6B5BH

74,990 L84,990 L (-12%)

Shto në Kasë