Përshkrim

Marka: Haier

Modeli: HWO60SM6B5BH

Klasa e efikasitetit të energjisë: A +

Climatech: Shpërndarja e përsosur e nxehtësisë, lagështisë dhe ajrit.

Numri i funksioneve të furrës: 17

Kontrolli:Me prekje

Lloji i furres: Me 2 ndarje

Siguria e përdorimit:Udhezues teleskopik per sigurine dhe komoditetin.

Funksioni për pjekjen : – Soft +

Sistemi i pastrimit: Hidrolitik dhe Katalitik.

Lloji i sondës së mishit: Tel kunder djegies

Kapaciteti: 70 Litra

Grill:Po

Shikueshmeria: 360°

Mbyllje e ngadalshme:Po

Ndriçimi i brendshëm:Po

Lidhja me Bluetooth:Po

Funksionimi me WIFI:Po

Konsumi në gjendje gatishmërie:2W

Konsumi në modalitetin e gatishmërisë:1W

Ngjyra: E zezë

Tensioni: 220 – 240 V

Dimensionet e produktit: 59.5 X 59.5 X 56.8 [cm]

Pesha: 33.9 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre Haier HWO60SM6B5BH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products