Përshkrim

✔️Furrë me termostat të rregullueshëm.
✔️Mund ta gradoni orarin për përgatitjen e ushqimet dhe ju rikujton me alarm për fikjen e saj.
✔️Xham rezistent ndaj nxehtësisë.
✔️1 tabaka e rrumbullakët me smalt.
✔️1 tabaka katrore me smalt.
✔️Fuqia: 1700 Fuqia

Permasat: 33cm x 49cm x 61cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Furres “Zilan Helson”!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products