Furres “Zilan Helson”!

7,500 L9,000 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K132-47

✔️Furrë me termostat të rregullueshëm.
✔️Mund ta gradoni orarin për përgatitjen e ushqimet dhe ju rikujton me alarm për fikjen e saj.
✔️Xham rezistent ndaj nxehtësisë.
✔️1 tabaka e rrumbullakët me smalt.
✔️1 tabaka katrore me smalt.
✔️Fuqia: 1700 Fuqia

Permasat: 33cm x 49cm x 61cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Furres “Zilan Helson”!”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

7,500 L9,000 L (-17%)

Shto në Kasë