Përshkrim

Keyboard Genius, Wireless, Multi-Touch, USB, E zezë. Tastiera wireless me shumë prekje me strukturë kyçe të copëzuar. Mbështet Windows 8 gjeste, mbështet gjeste themelore në Windows 7 / Vista / XP Kaloni në mes të multi-touchpad dhe tastierës numerike 11 çelësat e funksionit për kontrollin e medias, qasjen në internet dhe fikjen e kompjuterit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Genius Keyboard Wireless Multi-Touch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products