Përshkrim

Jane super gershere te cilat do ju sherbejne per kuzhinen tuaj ose perdorim ne restorant.

Me keto gershere do mund te prisni ushqime te permasave te medha si kalli misri,karroten e forte, qepe,sallam,molle te medha,mishin e pules dhe gjelit.

Prisni ne pjese te vogla,feta te holla.

Gershera e zgjuar mund ta bej cdo gje vet pa ju sforcuar duart.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Gershere Kuzhine Clever Cutter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products