Gershere Kuzhine Clever Cutter

990 L2,000 L (-51%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-67

Jane super gershere te cilat do ju sherbejne per kuzhinen tuaj ose perdorim ne restorant.

Me keto gershere do mund te prisni ushqime te permasave te medha si kalli misri,karroten e forte, qepe,sallam,molle te medha,mishin e pules dhe gjelit.

Prisni ne pjese te vogla,feta te holla.

Gershera e zgjuar mund ta bej cdo gje vet pa ju sforcuar duart.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Gershere Kuzhine Clever Cutter”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Gershere Kuzhine Clever Cutter

990 L2,000 L (-51%)

Shto në Kasë