0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Andi

  Sa kg peshon vtm 1 dhe sa kushton

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Ke 1, 2 5 kile, ke 10 kile, varet sa kg deshiron

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products