Përshkrim

Gira me ngjyra te ndryshme…

Beni ushtrime te ndryshme me komoditetin dhe lehtesine maksimale dhe ju do te keni trup perfekt.

Cmimi eshte i specifikuar per 1 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Gira me ngjyra te ndryshme me KILE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products