Përshkrim

Gjurmuesi i automjeteve GPS WeTrack2 është prodhuar për të plotësuar nevojat e elektromobilave dhe motoçikletave. Ai është i pajisur me dizajn qarku elektrik shumë të besueshëm dhe përputhet me standardin e industrisë elektronike, duke ofruar funksione të tilla si SOS, ndërprerje karburanti, ndërprerje të energjisë elektrike,  paralajmërim mbi shpejtësinë, ngarkim historik të të dhënave, në rrethana të ndryshme.

Lista e veçorive
I vogel ne permasa
Zbulimi i ACC
Pozicionimi dhe gjurmimi në kohë reale
Arm/Çarmatos
Alarmi i dridhjeve
Ndërprerja e energjisë në distancë
Hyrja e diapazonit të gjerë të tensionit
Tre tregues LED: GPS- Blu; GSM- E gjelbër; Fuqia- E kuqe
Fuqia/ACC/Tele-prerje
Alarmi i baterisë së ulët
Kontrolloni vendndodhjen përmes platformës

Gjurmuesi GPS mund të punohet në natyrë.
1. Ju lutemi sigurohuni që karta SIM GSM (rrjeti 2G GSM ose rrjeti 2G GSM i përputhshëm) mbështet kryerjen e telefonatave, dërgimin e mesazheve, rrjetin GPRS.
2. Ju lutemi sigurohuni që karta SIM GSM të ketë bilanc të mjaftueshëm.
3. Ju lutemi sigurohuni që karta GSM të ketë hapur shfaqjet e thirrjeve dhe të ketë çaktivizuar transferimin e telefonatave.
4. Ju lutemi, futni saktë kartën e telefonit GSM. Anuloni kodin PIN
5. Mos e montoni dhe çmontoni pajisjen sipas dëshirës

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjurmues Automjetesh GPS WeTrack2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products