Përshkrim

Glob ne forme hene

A keni ëndërruar ndonjëherë të prekni Hënën?

Tani kënaquni me shkëlqimin qetësues të dritës sonë fotorealiste të hënës.

Drita LED e cila ndryshon nga e bardha e butë në te verdhë, duke krijuar ambientin e përsosur për një natë relaksuese ose një nate romantike.

Mjafton qe ta prekni për të ndryshuar ngjyrën dhe për të ndryshuar shkëlqimin.

Shtypni per pak momente për të aktivizuar funksionin e ngjyres se zbehtë.

Me bateri te rikarikueshme.

Ngarkohet me nje dalje standarde 5V DC USB.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Glob ne forme hene”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products