Përshkrim

🛑Jo vetem kaq, por gota mban deri ne disa ore konstante temperaturen e kafes ose pijes tuaj.
🛑Me dizajn klasik dhe shume praktike.
🛑Merreni kudo qe jeni pa u shqetesuar se mos derdhet uji apo kafeja juaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Gote Termike me vakum “Suction Mug””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products