Gote Termike me vakum “Suction Mug”

1,490 1,990  (-25%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K86-132

🛑Jo vetem kaq, por gota mban deri ne disa ore konstante temperaturen e kafes ose pijes tuaj.
🛑Me dizajn klasik dhe shume praktike.
🛑Merreni kudo qe jeni pa u shqetesuar se mos derdhet uji apo kafeja juaj.

Be the first to review “Gote Termike me vakum “Suction Mug””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.38 4.38 rating from 8 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Gote Termike me vakum "Suction Mug"

1,490 1,990  (-25%)

Add to Cart