Përshkrim

Grila portative e rrumbullakët është 36c në diametër, 38cm në lartësi dhe peshon rreth 1,7 kg.
2 rrjeta të rrumbullakëta për pjekje, diametri i rrjetës së madhe për pjekje është 35cm dhe diametri i rrjetës së vogël për pjekje është 30,5cm.
Grila me qymyr është bërë prej çeliku inox, materiale të përshtatshme për ushqim dhe mund të përdoret me besim.
Trupi i furrës dhe mbulesa e furrës përdorin veshje smalti,rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj korrozionit, pastrim të thjeshtë, pamje të bukur, të sigurt dhe të shëndetshëm.
Zona e skarës prej rreth 36cm është e përshtatshme për barbekju me një numër të vogël njerëzish. Është i vogël në madhësi, i lehtë për t’u instaluar dhe çmontuar, dhe zë një hapësirë ​​të vogël dhe është i përshtatshëm për t’u mbajtur.
Shumë i përshtatshëm për tubime të vogla në natyrë në Barbecue.
Grill Barbekju me kapak. Ka dyer ajri mbi kapakun dhe në fund të trupit të furrës.
Duke rregulluar çelësin e derës së ajrit, mund të rregullohet shkalla e djegies së karbonit dhe temperatura në furrë.
Rregulloni fuqi të ndryshme zjarri për përbërës të ndryshëm dhe shijoni një Barbecue më të shijshme me qymyr.
Dera e ajrit në pjesën e poshtme të trupit të furrës është njëkohësisht një hapje ventilimi dhe një hapje rrjedhjeje hiri.
Kur hapet, hiri mund të mblidhet në tabaka në mes, e cila është e përshtatshme për pastrim. Sipërfaqja e trupit të furrës është e veshur me smalt dhe mund të fshihet lehtë me një leckë pas përdorimit.
Lehtë për t’u pastruar: Dizajni  e bën të lehtë pastrimin, duke e bërë të sigurt dhe të përshtatshëm për ta shijuar familjen dhe miqtë.
Ruajtja e qymyrit: Enë me qymyr me rrjetë mund të ruajë qymyr druri në një zonë të madhe dhe lë të bjerë hiri. Mund të kalojë testin e temperaturës së lartë prej 500° dhe të plotësojë përvojën e Barbecue për një kohë të gjatë.
Kontrolli i temperaturës: rregulloni lehtësisht valvulën për të kontrolluar temperaturën në furrë. Mbyllni plotësisht valvulën për të prerë oksigjenin, duke shuar zjarrin në furrë.
Grill me qymyr: Qymyri mund të zgjasë më gjatë dhe të sigurojë një nxehtësi më të barabartë
Doreza e izoluar: Doreza ishte projektuar që të mos nxehej shumë; faktor i lartë sigurie.
Cikli i pjekjes: Mbyllni shpejt lagështinë e ushqimit, frymëzoni më shumë shije

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grilë Portative Rrumbullake me Qymyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products