Description

Grila portative e rrumbullakët është 36c në diametër, 38cm në lartësi dhe peshon rreth 1,7 kg.
2 rrjeta të rrumbullakëta për pjekje, diametri i rrjetës së madhe për pjekje është 35cm dhe diametri i rrjetës së vogël për pjekje është 30,5cm.
Grila me qymyr është bërë prej çeliku inox, materiale të përshtatshme për ushqim dhe mund të përdoret me besim.
Trupi i furrës dhe mbulesa e furrës përdorin veshje smalti,rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj korrozionit, pastrim të thjeshtë, pamje të bukur, të sigurt dhe të shëndetshëm.
Zona e skarës prej rreth 36cm është e përshtatshme për barbekju me një numër të vogël njerëzish. Është i vogël në madhësi, i lehtë për t’u instaluar dhe çmontuar, dhe zë një hapësirë ​​të vogël dhe është i përshtatshëm për t’u mbajtur.
Shumë i përshtatshëm për tubime të vogla në natyrë në Barbecue.
Grill Barbekju me kapak. Ka dyer ajri mbi kapakun dhe në fund të trupit të furrës.
Duke rregulluar çelësin e derës së ajrit, mund të rregullohet shkalla e djegies së karbonit dhe temperatura në furrë.
Rregulloni fuqi të ndryshme zjarri për përbërës të ndryshëm dhe shijoni një Barbecue më të shijshme me qymyr.
Dera e ajrit në pjesën e poshtme të trupit të furrës është njëkohësisht një hapje ventilimi dhe një hapje rrjedhjeje hiri.
Kur hapet, hiri mund të mblidhet në tabaka në mes, e cila është e përshtatshme për pastrim. Sipërfaqja e trupit të furrës është e veshur me smalt dhe mund të fshihet lehtë me një leckë pas përdorimit.
Lehtë për t’u pastruar: Dizajni  e bën të lehtë pastrimin, duke e bërë të sigurt dhe të përshtatshëm për ta shijuar familjen dhe miqtë.
Ruajtja e qymyrit: Enë me qymyr me rrjetë mund të ruajë qymyr druri në një zonë të madhe dhe lë të bjerë hiri. Mund të kalojë testin e temperaturës së lartë prej 500° dhe të plotësojë përvojën e Barbecue për një kohë të gjatë.
Kontrolli i temperaturës: rregulloni lehtësisht valvulën për të kontrolluar temperaturën në furrë. Mbyllni plotësisht valvulën për të prerë oksigjenin, duke shuar zjarrin në furrë.
Grill me qymyr: Qymyri mund të zgjasë më gjatë dhe të sigurojë një nxehtësi më të barabartë
Doreza e izoluar: Doreza ishte projektuar që të mos nxehej shumë; faktor i lartë sigurie.
Cikli i pjekjes: Mbyllni shpejt lagështinë e ushqimit, frymëzoni më shumë shije

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Grilë Portative Rrumbullake me Qymyr”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products