Përshkrim

Tani mund të gatuani njekohesisht gjelle ne tenxhere dhe piqni midh ne zgare.

Ka një çelës rrotullues të dyfishtë për kontrollin e temperaturës.

E shkëlqyeshme për mbledhjen e familjes dhe miqve!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grille dhe Tenxhere 2 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products