Description

Tani mund të gatuani njekohesisht gjelle ne tenxhere dhe piqni midh ne zgare.

Ka një çelës rrotullues të dyfishtë për kontrollin e temperaturës.

E shkëlqyeshme për mbledhjen e familjes dhe miqve!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Grille dhe Tenxhere 2 në 1”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products