Grille Elektrike 2200W

2,990 L4,490 L (-33%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia: 2200v
  • Rrjete  çeliku inox që grumbullohen në mënyrë efikase
  • Doreza me prekje të ftohtë
  • Grilë e kromuar
  • Kontroll automatik me termostat
  • E lehtë për t’u pastruar
Kodi: K133-118 Category:

Me 3 lartësi të rregullueshme për gatim më të shpejtë dhe mbajtje të ngrohtë të ushqimit

Kontrolli i temperaturës për rezultatet më të mira të gatimit

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grille Elektrike 2200W”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

2,990 L4,490 L (-33%)

Shto në Kasë