Përshkrim

Me 3 lartësi të rregullueshme për gatim më të shpejtë dhe mbajtje të ngrohtë të ushqimit

Kontrolli i temperaturës për rezultatet më të mira të gatimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grille Elektrike 2200W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products