Përshkrim

Fuqia: 1350 W

Tensioni: 220-240V 50/60HZ

Materiali: Celik + Plastikë

Siperfaqe gatimi jo ngjitese

Pastrohet lehtësisht

Rregullim I temperaturës me termostat

Nxehje e shpejtë dhe efikase

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grillë Elektrike 2n1 Sokany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products