Përshkrim

Grilë portative e zezë, elegante, rezistente ndaj tymit
Paloset lehtësisht dhe merret me vete kudo që të shkoni.
Grila është produkt i gjelbër dhe miqësor ndaj mjedisit
Përdoret si ngrohës i brendshëm ashtu edhe si grilë e jashtme
Shfryrjet me shumë drejtime lejojnë që temperatura të rritet me shpejtësi

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grillë me qymyr Japoneze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products