Grillë portative me qymyr

3,990 L4,990 L (-20%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Grilë me qymyr me trup të veshur dhe dorezë mbajtëse
  • E palosshme dhe e bartur si çantë
  • Çanta e udhëtimit e bën të lehtë transportin dhe ruajtjen
  • Ideale për kampingje, plazh, peshkim dhe të gjitha aktivitetet në natyrë
Kodi: K86-304 Kategoritë: ,

Grila e tavolinës BBQ e klasës premium ushqimore është shumë më e qëndrueshme dhe më e lehtë për t’u pastruar sesa grilat tradicionale të hekurit

Grilë me qymyr me trup të veshur dhe dorezë mbajtëse.

Dhuratë perfekte për BBQ, piknik, kamping ose një natë në oborr, festa të brendshme, të jashtme, udhëtime, park, plazh, me miqtë dhe familjet tuaja.

Veshje e lehtë për t’u mbajtur dhe e lehtë për t’u grisur.

Rreth enës së qymyrit ka modele të ventilimit të rrugëve të frymëmarrjes, të cilat mundësojnë djegien më energjike në oksigjen.

Kjo skarë e fortë dhe cilësore është gati për t’u përdorur në 3 hapa të thjeshtë

E palosshme dhe e bartur si çantë.

Material prej celiku me sasi te larte karboni I cili  mund t’e rezistojë deri në 600°C (1100°F)

Çanta e udhëtimit e bën të lehtë transportin dhe ruajtjen.

Ideale për kampingje, plazh, peshkim dhe të gjitha aktivitetet në natyrë

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grillë portative me qymyr”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Grillë portative me qymyr

3,990 L4,990 L (-20%)

Shto në Kasë