Përshkrim

Grila e tavolinës BBQ e klasës premium ushqimore është shumë më e qëndrueshme dhe më e lehtë për t’u pastruar sesa grilat tradicionale të hekurit

Grilë me qymyr me trup të veshur dhe dorezë mbajtëse.

Dhuratë perfekte për BBQ, piknik, kamping ose një natë në oborr, festa të brendshme, të jashtme, udhëtime, park, plazh, me miqtë dhe familjet tuaja.

Veshje e lehtë për t’u mbajtur dhe e lehtë për t’u grisur.

Rreth enës së qymyrit ka modele të ventilimit të rrugëve të frymëmarrjes, të cilat mundësojnë djegien më energjike në oksigjen.

Kjo skarë e fortë dhe cilësore është gati për t’u përdorur në 3 hapa të thjeshtë

E palosshme dhe e bartur si çantë.

Material prej celiku me sasi te larte karboni I cili  mund t’e rezistojë deri në 600°C (1100°F)

Çanta e udhëtimit e bën të lehtë transportin dhe ruajtjen.

Ideale për kampingje, plazh, peshkim dhe të gjitha aktivitetet në natyrë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grillë portative me qymyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products