Përshkrim

Electric Grati Turbo është bërë një sukses i menjëhershëm i Ariete, falë formës së saj të këndshme dhe elegante në të njëjtën kohë.

Sherben per grirjen e djathit dhe mund te merret direkt ne tavoline,pa pasur nevoje te hidhet ne ene tjeter.

Fuqia: 200 W

Kapaciteti: 200 V

Dimensionet: 15 x 15 x 22 cm

Garanci: 12 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grires djathi Grati Turbo 0439 – Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products