Grires djathi Grati Turbo 0439 – Ariete

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Electric Grati Turbo është bërë një sukses i menjëhershëm i Ariete, falë formës së saj të këndshme dhe elegante në të njëjtën kohë.

Sherben per grirjen e djathit dhe mund te merret direkt ne tavoline,pa pasur nevoje te hidhet ne ene tjeter.

Fuqia: 200 W

Kapaciteti: 200 V

Dimensionet: 15 x 15 x 22 cm

Garanci: 12 muaj

Be the first to review “Grires djathi Grati Turbo 0439 – Ariete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Grires djathi Grati Turbo 0439 - Ariete

3,490 L

Add to Cart