Përshkrim

Grirëse dhe kullojse
Me 7 koka prerëse të ndryshme
Materiali plastik me prerës çeliku.
Mund ti prisni perimet dhe ti pastroni nëpërmjet kullimit.
Mbulesa prerëse mund të hiqet lirshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese dhe kullojse 2 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products