Grirese dhe kullojse 2 ne 1

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K208-7

Grirëse dhe kullojse
Me 7 koka prerëse të ndryshme
Materiali plastik me prerës çeliku.
Mund ti prisni perimet dhe ti pastroni nëpërmjet kullimit.
Mbulesa prerëse mund të hiqet lirshëm.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grirese dhe kullojse 2 ne 1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Grirese dhe kullojse 2 ne 1

Grirese dhe kullojse 2 ne 1