Përshkrim

Jeni lodhur duke grirë djathë me dorë? Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE  është një gamë e plotë rendesh që plotësojnë të gjitha kërkesat e kuzhinës: nga djathi i fortë deri te makaronat e deri tek frutat e thata për krijimin e ëmbëlsirave të shijshme.

Strehimi prej alumini i derdhur në formë të prerë dhe motori i fuqishëm me induksion me zhurmë të ulët me shpejtësi të lartë e bëjnë griresen të fortë dhe të qëndrueshme për të grirë edhe ushqimet më të vështira .
Roli profesional i dhëmbëzuar prej çeliku inox garanton performancën më të lartë, jo vetëm për djathin e fortë dhe të mesëm, por edhe për përbërësit e pastave si frutat e thata, buka e thatë dhe çokollata
Griresja e  Djathit GRT 0449 ka një sirtar të dobishëm me kapak për ruajtjen e ushqimeve të grira në frigorifer. Të gjitha pjesët me kontakt me ushqimin mund të hiqen plotësisht për pastrim të lehtë
Ariete prodhon produkte ikonike dhe funksionale: Për sa i përket performancës dhe besueshmërisë, griresja e  djathit GRT është lider midis produkteve Gratì. Ofron siguri të plotë kur grihet duke parandaluar hyrjen e gishtërinjve në rul falë një mase paraprake të dyfishtë sigurie në hinkën e mbushjes dhe vaskën.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products