Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE

17,500 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

•Motorri: Me induksion
•Cmontohet lehte
•Rul qe mund te hiqet, prej celiku inoks
•Me butona ON-OFF
•Kapje e sigurt ne tas dhe shtypes
•Aksesore: Tas me kapak, pastrues
•Permasat e produktit : 30 x 16 x 33 cm

Garancia produkti 2 vjecare!

Kodi: K156-107 Kategoritë: , Tag:

Jeni lodhur duke grirë djathë me dorë? Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE  është një gamë e plotë rendesh që plotësojnë të gjitha kërkesat e kuzhinës: nga djathi i fortë deri te makaronat e deri tek frutat e thata për krijimin e ëmbëlsirave të shijshme.

Strehimi prej alumini i derdhur në formë të prerë dhe motori i fuqishëm me induksion me zhurmë të ulët me shpejtësi të lartë e bëjnë griresen të fortë dhe të qëndrueshme për të grirë edhe ushqimet më të vështira .
Roli profesional i dhëmbëzuar prej çeliku inox garanton performancën më të lartë, jo vetëm për djathin e fortë dhe të mesëm, por edhe për përbërësit e pastave si frutat e thata, buka e thatë dhe çokollata
Griresja e  Djathit GRT 0449 ka një sirtar të dobishëm me kapak për ruajtjen e ushqimeve të grira në frigorifer. Të gjitha pjesët me kontakt me ushqimin mund të hiqen plotësisht për pastrim të lehtë
Ariete prodhon produkte ikonike dhe funksionale: Për sa i përket performancës dhe besueshmërisë, griresja e  djathit GRT është lider midis produkteve Gratì. Ofron siguri të plotë kur grihet duke parandaluar hyrjen e gishtërinjve në rul falë një mase paraprake të dyfishtë sigurie në hinkën e mbushjes dhe vaskën.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Grirese Djathi GRT 0449 | ARIETE