10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Grirese First Austria FA-5114-1

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K85-39

Griresja mjaft cilesore nga First Austria

Kapaciteti 1.5 L

Me kater thika te mprehta

Depozit qelqi e cila mban ushqimin paster dhe lahet kollaj pa lene shenja

Me nje bazament gome qe  ju mundeson levizjen e saj ne cdo siperfaqe pa demtuar aspak.

Ka dy nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute.

 

Be the first to review “Grirese First Austria FA-5114-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Grirese First Austria FA-5114-1

3,490 L