GRIRESE MISHI “KM-5036” – 1000W

7,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

-Tension: 220-240V~ 50/60Hz
-Fuqia: 400 W
-Materiali i Tehve:Celik inoksi
-Fuqia maksimale e kyçjes: 1000 W
-Motor i grireses:Alumini
-Termostat Për të parandaluar mbinxehjen

Kodi: k139-203 Kategoritë: , Tag:

Nuk duhet më të endesh te kasapi për të përpunuar mishin.
Me këtë makinë, ju mund të përpunoni lehtësisht mishin dhe një shumëllojshmëri perimesh dhe frutash në shtëpi. Kjo makinë ka tre tehe për përpunimin e mishit dhe eshte me termostat te rregullueshem per te parandaluar mbinxehjen

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “GRIRESE MISHI “KM-5036” – 1000W”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

GRIRESE MISHI "KM-5036" - 1000W