Përshkrim

Nuk duhet më të endesh te kasapi për të përpunuar mishin.
Me këtë makinë, ju mund të përpunoni lehtësisht mishin dhe një shumëllojshmëri perimesh dhe frutash në shtëpi. Kjo makinë ka tre tehe për përpunimin e mishit dhe eshte me termostat te rregullueshem per te parandaluar mbinxehjen

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “GRIRESE MISHI “KM-5036” – 1000W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products