Përshkrim

Grirese mishi manuale

  • Ideale per grirjen e mishit ne menyre te thjeshte manuale.
  • Mjafton vetem te levizni bishtin rrotullues dhe do keni mishin e grire ne pak caste.
  • Ndertuar nga material alumin i cilesise se larte.
  • Dizanj i bukur dhe praktik.
  • Ze shume pak vend ne kuzhine.
  • Gjatesia: 22 cm.
  • Diametri i zones ku del mishi i grire: 8 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese mishi manuale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products