Grirese mishi manuale

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K86-64

Grirese mishi manuale

 • Ideale per grirjen e mishit ne menyre te thjeshte manuale.
 • Mjafton vetem te levizni bishtin rrotullues dhe do keni mishin e grire ne pak caste.
 • Ndertuar nga material alumin i cilesise se larte.
 • Dizanj i bukur dhe praktik.
 • Ze shume pak vend ne kuzhine.
 • Gjatesia: 22 cm.
 • Diametri i zones ku del mishi i grire: 8 cm.
Be the first to review “Grirese mishi manuale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu