Përshkrim

Griresja e mishit i jep cdo familjeje nje ndihme te domosdoshme! Pergatisni ushiqmet tuaja te preferuara me pak mundim, me sigurine e plote se ajo qe po hani eshte nje produkt i shendetshem pa konservante te shtuar, te cilet demtojne mireqenien tuaj fizike. 😃

Thika inoksi rezistente dhe te dizenjuara per cdo lloj mishi.
Fale performances se saj, mund te grini perimet, frutat e thata dhe cdo lloj tjeter ushqimi.
Shpejtesia: 18.000-22.000 rrotullime per minute.
Kapaciteti: 2 litra.
Fuqia: 250Watts.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese mishi “Miss Onion””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products