Grirese mishi “Miss Onion”

1,590 2,490  (-36%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k143-10

Griresja e mishit i jep cdo familjeje nje ndihme te domosdoshme! Pergatisni ushiqmet tuaja te preferuara me pak mundim, me sigurine e plote se ajo qe po hani eshte nje produkt i shendetshem pa konservante te shtuar, te cilet demtojne mireqenien tuaj fizike. 😃

Thika inoksi rezistente dhe te dizenjuara per cdo lloj mishi.
Fale performances se saj, mund te grini perimet, frutat e thata dhe cdo lloj tjeter ushqimi.
Shpejtesia: 18.000-22.000 rrotullime per minute.
Kapaciteti: 2 litra.
Fuqia: 250Watts.

Be the first to review “Grirese mishi “Miss Onion””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.00 4.00 rating from 2 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Grirese mishi "Miss Onion"

1,590 2,490  (-36%)

Add to Cart