Grirese Nicer Dicer Express

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k86-90

Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

Mund te kurseni kohe dhe hapesire me te vetmin pergatites te ushqimit tuaj,nga kompania angleze Jml.

Prisni me sekonda ne 11 forma te ndryshme,ne saje te thikave te saj te brendshme.

Griresja Nicer Dicer ka thika te brendshme ne baze per prerje te medha,te vogla dhe shume shume te holla.

Prerje ne kater pjese,8 pjese per veze,patate,perime dhe fruta te ndryshme.

Ena mban ushqimin te fresket pasi e grin ate.

Copetoni duke mbajtur gishtat dhe duart te pademtuara+rende per te grire imet perberesit tuaj ushqimor.

Me kapakun mbulues te thikave ju shtyni drejt thikave perberesat duke i grire sipas deshires.

Pergatisni ingredientet e gjelles,sallatrave te ndryshme,cdo lloj menyje pa ndihmen e askujt ne pak sekonda.Ja dhe shefat e kuzhines ne video si veprojne me Nicer Dicer.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grirese Nicer Dicer Express”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Grirese Nicer Dicer Express