Përshkrim

Griresja shum-funksionale Nicer Dicer Fushion Smart

Me 16 aksesore te ndryshem.

Grini apo copetoni ne forma te ndrshme per sallata, supe etj.

Ene qe mund te mbani perimet apo frutat.

Kapak lehtesisht te perdorshem qe vetem me nje ulje dhe mund te grini cdo gje.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese Nicer Dicer Fushion Smart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products