Përshkrim

Nje nga pajisjet me revolucionare te kuzhines, tashme mund te behet e juaja! Me kete set multifunksional do te kurseni kohe dhe hapesire ne kuzhine.
Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

Mund te kurseni kohe dhe hapesire me te vetmin pergatites te ushqimit tuaj, nga kompania angleze JML.

🛑Ky set ka gjithcka qe ju duhet per prerje te formave dhe madhesive te ndryshme.
🛑Mundeson prerjen e perimeve, frutave, djathrave, vezeve te ziera e shume produkteve te tjera ne vetem pak sekonda.
🛑Shkurton kohen e gatimit dhe pershpejton servirjen duke kenaqur edhe familjen.
🛑Ky set kryen punen e 4 pajisjeve.
🛑Thikat jane te sakta dhe te mprehta prej celiku shume cilesor.

Shihni shpjegimin qe i ka bere stafi jone ketij produkti:

https://www.youtube.com/watch?v=gtOJUiRGYPI

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese Nicer Dicer Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products