Prerese Patatesh

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kjo prerese e pret pataten ne 36 pjese.

Prerese patatesh

Vendosni nje kokerr patate te plote dhe ulni dorezen qe ka pajisja dhe ajo do ta prese ne shirita te holle dhe uniforme.

Prerja uniforme e patateve ben qe ato te skuqen me mire dhe te gjitha ne te njejten kohe.

Kjo prerese e pret pataten ne 36 pjese.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Prerese Patatesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu