Përshkrim

Prerese patatesh

Vendosni nje kokerr patate te plote dhe ulni dorezen qe ka pajisja dhe ajo do ta prese ne shirita te holle dhe uniforme.

Prerja uniforme e patateve ben qe ato te skuqen me mire dhe te gjitha ne te njejten kohe.

Kjo prerese e pret pataten ne 36 pjese.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Prerese Patatesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products