Përshkrim

Grirese perimesh

 

  • E lehtë ne përdorim.
  • Griresja e perimeve përmirëson aftësitë tuaja të gatimit në çast, nga një fillestar në një kuzhinier.
  • Griresja e perimeve eshte e lehtë për te vendosur dhe rivendosur, perime shumë shpejt dhe në trashësi të ndryshme dhe një shumëllojshmëri te ndryshme si: patate, domate, kastravec, hudhra, xhenxhefil dhe fruta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese perimesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products