Grirese Swift Chopper 10ne1

990 L2,990 L (-67%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-44-1

Grirese Swift Chopper 10ne1

Nje pajisje shume e mire per te thyer akullin, per te bere sallata, per te copetuar mishin, per te bere omlet dhe per te ndare te bardhen nga e verdha e vezes.

Copëton perimet tuaja,mikson dhe ben salca, copeton imet ose jo ushqimet.

E duhur per perdorim shtepiak.

E dizenjuar posacerisht me te gjitha bazat dhe elementet grires.

Ky grires ju ndihmon ne berjen e sallatrave, salcave, salcat e frutave, ushqimin e bebeve, pijeve me akull, supave, hamburgerave, omletave.

Swift Chopper është një përpunues manual ushqimor i cili krijon sallatë, salsa, salca frutash, ushqime për fëmijë, milkshakes, pije freskuese akullore, salca, salca, supë dhe hudhra, hamburgerë, omelets dhe pancakes.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grirese Swift Chopper 10ne1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Grirese Swift Chopper 10ne1

990 L2,990 L (-67%)

Shto në Kasë