Përshkrim

Grirese Swift Chopper 10ne1

Nje pajisje shume e mire per te thyer akullin, per te bere sallata, per te copetuar mishin, per te bere omlet dhe per te ndare te bardhen nga e verdha e vezes.

Copëton perimet tuaja,mikson dhe ben salca, copeton imet ose jo ushqimet.

E duhur per perdorim shtepiak.

E dizenjuar posacerisht me te gjitha bazat dhe elementet grires.

Ky grires ju ndihmon ne berjen e sallatrave, salcave, salcat e frutave, ushqimin e bebeve, pijeve me akull, supave, hamburgerave, omletave.

Swift Chopper është një përpunues manual ushqimor i cili krijon sallatë, salsa, salca frutash, ushqime për fëmijë, milkshakes, pije freskuese akullore, salca, salca, supë dhe hudhra, hamburgerë, omelets dhe pancakes.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grirese Swift Chopper 10ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products