Përshkrim

Grirese Zilan ZLN8167

Fuqia 300W

Kapaciteti i tasit 1 Liter

Tas prej qelqi dhe thikë çeliku

Zilan Chopper ZLN8167 është një ndihmë praktike në kuzhinë

Tensioni: 220-240V

Frekuenca 50-60Hz

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Arlind vathaj

  A ka ulje

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Shopping TV

   Per momentin jo, do ju lajmerojme kur te kemi oferta.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products