Përshkrim

Hapese vere elektrike

Kjo paisje ose e thene ndryshe  kjo shufer e gjate dhe elektrike  sjell nje dimension te ri te hapjese se shishes se veres.

Pa force, pa lodheje  dhe me shume lehtesi vendosni shufren (paisjen) mbi tapen e shishes  thjesht me nje buton ju sapo keni hapur shishen e veres.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hapese vere elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products