Hapese vere elektrike

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Kodi: K86-100 Kategoritë: , Etiketa: ,

Hapese vere elektrike

Kjo paisje ose e thene ndryshe  kjo shufer e gjate dhe elektrike  sjell nje dimension te ri te hapjese se shishes se veres.

Pa force, pa lodheje  dhe me shume lehtesi vendosni shufren (paisjen) mbi tapen e shishes  thjesht me nje buton ju sapo keni hapur shishen e veres.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hapese vere elektrike”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu