Përshkrim

Me një dizajn kompakt.

Fuqia: 2000W,

Iron 6235 nga Ariete është në segmentin e hekurit të përdorimit të përditshëm, me avantazhin e pllakës qeramike, për një hekurosje jashtëzakonisht të lëngshme dhe efektive, anti-pikon dhe një të fuqishme dhe avion me avull të shpërndarë mirë.

Rezultati: një hekurosje e fuqishme dhe efektive, afër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Ariete 6235”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products