Hekur Ariete 6235

2,690 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K156-63

Me një dizajn kompakt.

Fuqia: 2000W,

Iron 6235 nga Ariete është në segmentin e hekurit të përdorimit të përditshëm, me avantazhin e pllakës qeramike, për një hekurosje jashtëzakonisht të lëngshme dhe efektive, anti-pikon dhe një të fuqishme dhe avion me avull të shpërndarë mirë.

Rezultati: një hekurosje e fuqishme dhe efektive, afër.

Be the first to review “Hekur Ariete 6235”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore