Hekur – Ariete 6243

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Hekur – Ariete 6243
  • Fuqia 2200 w
  • Kapaciteti i rezervuarit 320 ml
  • Funksioni i vete-pastrimit
Kodi: K156-99 Kategoritë: , Tag:

Dizajni, dimensionet dhe pajisjet kryesore karakterizojne modelin 6243 nga Ariete i cili, fale pllakes qeramike dydrejtimeshe dhe

fuqise se tij eshte hekuri ideal per hekurosje profesionale, efektive dhe te shpejte.

Pajisjet plotesohen nga kapaciteti i rezervuarit 320ml, doreza ergonomike dhe sistemi i vete-pastrimit, sistemi kunder renies dhe sistemi kunder gelqeres.

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur – Ariete 6243”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu