Përshkrim

Dizajni, dimensionet dhe pajisjet kryesore karakterizojne modelin 6243 nga Ariete i cili, fale pllakes qeramike dydrejtimeshe dhe

fuqise se tij eshte hekuri ideal per hekurosje profesionale, efektive dhe te shpejte.

Pajisjet plotesohen nga kapaciteti i rezervuarit 320ml, doreza ergonomike dhe sistemi i vete-pastrimit, sistemi kunder renies dhe sistemi kunder gelqeres.

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur – Ariete 6243”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products