Përshkrim

Një hekur avulli praktik dhe funksional me mbushje të lehtë horizontale dhe një dorezë ergonomike.

Me fuqi 2000 W dhe pllaka e rrëshqitshme në çelik inox garantojnë hekurosje të rehatshme dhe efikase.

Ky hekur Ariete ka nje pllake qeramike qe permireson perhapjen e nxehtesise dhe mbron veshjet tuaja.

Doreza e lehte per tu kapur ju lejon te perdorni hekurin ne menyre efikase.

Rezervuari i madh i ujit prej

280 ml ju jep prodhim te vazhdueshem te avullit per nje periudhe te zgjatur dhe ju lejon te kujdeseni

per nje grumbull te madh rrobash me nje levizje.

Ky hekur elektrik Ariete permban nje selektor termostati qe ju lejon te merrni cilesimet e duhura te temperatures per lloje te ndryshme te pelhurave.

Sistemi kunder pikimit parandalon rrjedhjet aksidentale te ujit per rezultate efikase

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Hekurosje 6214 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products