Hekur Hekurosje 6214 Ariete

2,790 L

Shitur nga: ShoppingTV

In stock

  • Hekur Ariete 6214
  • Fuqia 2000 W
  • Pllake çeliku inox
  • Rregullimi i avullit
  • Mbushje horizontale
  • Sistemi i vete-pastrim

 

Kodi: K156-98 Kategoritë: , ,

Një hekur avulli praktik dhe funksional me mbushje të lehtë horizontale dhe një dorezë ergonomike.

Me fuqi 2000 W dhe pllaka e rrëshqitshme në çelik inox garantojnë hekurosje të rehatshme dhe efikase.

Ky hekur Ariete ka nje pllake qeramike qe permireson perhapjen e nxehtesise dhe mbron veshjet tuaja.

Doreza e lehte per tu kapur ju lejon te perdorni hekurin ne menyre efikase.

Rezervuari i madh i ujit prej

280 ml ju jep prodhim te vazhdueshem te avullit per nje periudhe te zgjatur dhe ju lejon te kujdeseni

per nje grumbull te madh rrobash me nje levizje.

Ky hekur elektrik Ariete permban nje selektor termostati qe ju lejon te merrni cilesimet e duhura te temperatures per lloje te ndryshme te pelhurave.

Sistemi kunder pikimit parandalon rrjedhjet aksidentale te ujit per rezultate efikase

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Hekurosje 6214 Ariete”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Hekur Hekurosje 6214 Ariete