Hekur Hekurosje Sonifer

4,500 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Pllakë qeramike
 • Selektor per rregullimin e temperatures
 • Me sistem vetepastrimi
 • Me tre nivele te nxjerres se avullit
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml
 • Shpejtësia e vazhdueshme e avullit: 25 g/min
 • Shpërthimi i avullit: 0,6 g/sec
 • Vëllimi i spërkatjes: 0.6 g/sec
 • Fuqia:1800-2200 W
 • Tensioni: AC220-240V 50/60Hz
Kodi: K139-193 Kategoritë: , , ,

Hekurosja e shpejtë dhe cilësore

Funksionet e avullimit vertikal dhe goditjes me avull ju lejojnë të reduktoni kohën e hekurosjes

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Hekurosje Sonifer”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu