Përshkrim

Hekur rrobash i markes Max modeli AT 3344

Fuqia e hekurit eshte 2000 W dhe 220-240V

Me vetepastrim.

Ju mund te hekurosni me avull ose pa avull.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “HEKUR MAX AT 3344”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products