Hekur me avull “Ariete 2000W”6215

2,690 L3,000 L (-10%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

k156-82

Kategoritë: ,

Hekur me avull “Ariete 2000W” me dizajn kompakt per perdorim te perditshem dhe hekurosje te shpejte me nje cmim fantastik!

Hekuri i duhur per hekurosje te perditshme.
Pllake qeramike.
Sistem anti-dripping.
Reaktiv avulli i fuqishem dhe me shperndarje te mire.
Fuqia: 2000W
Kapaciteti i ujit: 300ml

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur me avull “Ariete 2000W”6215”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Hekur me avull "Ariete 2000W"6215

2,690 L3,000 L (-10%)

Shto në Kasë