Përshkrim

Hekur me avull “Ariete 2000W” me dizajn kompakt per perdorim te perditshem dhe hekurosje te shpejte me nje cmim fantastik!

Hekuri i duhur per hekurosje te perditshme.
Pllake qeramike.
Sistem anti-dripping.
Reaktiv avulli i fuqishem dhe me shperndarje te mire.
Fuqia: 2000W
Kapaciteti i ujit: 300ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur me avull “Ariete 2000W”6215”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products